دربــاره نمـاشیــمـی

مجموعه نماشیمی با بهره گیری از دانش و تخصص روز قصد دارد مرجع به روز قیمت مواد شیمیایی، دارویی و غذایی باشد. این مجموعه در نهایت شفافیت و با داشتن تیمی قوی طیف گسترده ای از مواد شمیایی و دارویی از جمله اسیدها، حلال ها، رنگ و رزین، مواد آبکاری، مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و … را ارائه می دهد. نماشیمی با استفاده از تیم کنترل کیفیت مطمئن خرید کالای با کیفیت، بدون واسطه و مستقیم با ارسال سریع و پاسخگویی تمام وقت را تضمین خواهد کرد و تجربه ی خریدی آسان و مطمئن را برای شما به ارمغان خواهد آورد. 

دربــاره نمـاشیــمـی

دربـاره نـمـاشیـمـی

مجموعه نماشیمی با بهره گیری از دانش و تخصص روز، مرجع به روز قیمت مواد شیمیایی، دارویی و غذایی است. این مجموعه در نهایت شفافیت و با داشتن تیمی قوی طیف گسترده ای از مواد شمیایی و دارویی از جمله اسیدها، حلال ها، رنگ و زرین، مواد آبکاری، مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و … را ارائه می دهد. نماشیمی با استفاده از تیم کنترل کیفیت مطمئن خرید کالای با کیفیت، بدون واسطه و مستقیم با ارسال سریع و پاسخگویی تمام وقت را تضمین خواهد کرد و تجربه ی خریدی آسان و مطمئن را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

نمایش ویدیو درباره کاور ویدئو

چـرا انتـخاب مـا نماشیمی است؟

کالای با کیفیت

کالای باکیفیت

خرید بدون واسطه

خرید بدون واسطه

تیم حرفه ای

تیم حرفه ای

دانش فنی روز

دانش فنی روز

Untitled design 2024 03 03T151252.650

مرجـع بـه روز قیمت مواد شیمیایی

جهت استعلام قیمت و مشاوره با ما در تماس باشید.

همچنین می توانید از طریق اینستاگرام، لینکدین و تلگرام ما را دنبال کنید.

ارزش هـای مـا

ما با شفافیت کامل و با اتکا به تیمی قوی، طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی و دارویی از جمله اسیدها، حلال‌ها، رنگ و رزین، مواد آبکاری، مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و … را ارائه می‌دهیم.
شفافیت: ارائه اطلاعات دقیق و شفاف در مورد قیمت و کیفیت محصولات
کیفیت: تضمین کیفیت محصولات با استفاده از سیستم‌های کنترل کیفیت دقیق
مشتری‌مداری: ارائه خدمات باکیفیت و پاسخگویی به نیازهای مشتریان
نوآوری: استفاده از دانش و تخصص روز برای ارائه خدمات نوین
مسئولیت‌پذیری: تعهد به حفظ محیط زیست و جامعه

ارزش های نماشیمی
اهــداف نمـاشیــمـی

اهــداف نمـاشیــمـی

نماشیمی با هدف ارائه خدمات شفاف و قابل اعتماد در زمینه مواد شیمیایی، دارویی و غذایی، به عنوان مرجعی معتبر برای فعالان این حوزه ها شناخته شده است. این مجموعه با اتکا به جمع آوری اطلاعات دقیق و به روز از قیمت مواد از منابع معتبر، به خریداران در یافتن بهترین قیمت برای مواد مورد نیاز خود کمک می کند. انتخاب نماشیمی مزایایی از جمله قیمت گذاری شفاف، اطلاعات دقیق و به روز، دسترسی آسان، مقایسه قیمت ها، صرفه جویی در زمان و هزینه و… می باشد. 

نـظرات مـشـتـریـان